MENU
UYGULAMA
GERİ

UYGULAMA

Sertifikalı Yangın Danışmanlarımız, öncelikle uygun malzemeyi seçer ve ardından çok çeşitli eğitimler almış ekibimiz kurallarına hakim şekilde montaj gerçekleştirir. Bu aşamadan pratik uygulama ve hız ile proje için belirlenen zaman aşılmaz.

İlk aşama olarak gerçekleştirilen projelendirmeye bağlı kalınarak oluşturulmuş olan yangın zon bölmelerine yangın yönetmeliği kuralları gereğince belirlenen temel maddeler esas alınarak uygun malzemelerin belirlenmesiyle işe başlanır. Bölmelendirmeye uygun malzeme seçilmesi sertifikalı yangın danışmanı uzmanımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Malzeme seçiminden sonra belirlenen geçiş bölgelerine malzemelerin montajı yapılmaya başlanacaktır. Malzeme montajı için çalışan ekibimiz yangın durdurucu sistemler için çok çeşitli eğitimler almış, malzeme özelliklerine ve malzeme montaj kurallarına bütünüyle hakimdir. Ekibimiz montaj konusundaki uzmanlıklarını önceki projelerimizde kanıtlamışlardır.

Pratik uygulama ile şartımızla ekip montaj sırasında en hızlı şekilde malzemeyi uygulamakta ve zamandan tasarruf sağlamaktadır. Böylelikle proje için belirlenen sürenin dışına çıkılmamaktadır.

PROJEYE KATKIMIZ
İLETİŞİM
Adres: Koza Mh, 1644. Sk. No:3, 34538 Esenyurt/İstanbul
T : 0212 672 14 02
F : -
info@consalp.com.tr